preloder

Aktualności

„Funkcjonowanie Programów lekowych z obszaru Łuszczycy, ŁZS i RZS w nowej rzeczywistości COVID-19”

Dziękujemy Koalicja Łuszczyca http://koalicjaluszczyca.pl/ za przygotowanie cennych materiałów dla pacjentów planujących lub już korzystających z programów lekowych w leczeniu łuszczycy, ŁZS i RZS.

Aby pomóc chorym odnaleźć się w nowej rzeczywistości, opracowane zostały poradniki dotyczące postępowania w okresie pandemii w odniesieniu do programów lekowych z lekami biologicznymi.
Poradniki, o których mowa w jasny i prosty sposób przedstawiają, jak należy korzystać ze świadczeń zdrowotnych i jak kontynuować rozpoczęte leczenie w ramach obowiązujących programów lekowych w okresie zagrożenia epidemicznego i epidemii.

Polecamy lekturę !

Komunikat_Programy Lekowe w czasach pandemii_7_05_20_łuszczyca_łZS
Poradnik 1_Łuszczyca
Poradnik 1_ŁZS(1)

You may also like

List

14.02.2014 roku, w imieniu osób chorych na łuszczycę został wysłany list otwarty do Ministra Zdrowia. Treść listu można pobrać tutaj

Sprawozdanie

Sprawozdanie ze spotkania Stowarzyszenia (17 września 2011) Pobierz wersję PDF

Jeden komentarz

  1. Leczyłem się na Łuszczyce 15 powiem krótko przyczyna jest w środku na zewnątrz możesz tylko załagodzić trzeba środek leczyć po 15 latach pozbyłem się Łuszczycy tak nazywają to Specialisci dermatolodzy którzy doją kase za wisytę i wciskają leki które ni nie pomagały złodziejstwo i naciąganie ludzi tak to działa nie mam zaufania do żadnego Dermatologa !!!!!! ten czas który straciłem na smarowanie zmarnowany życie nikt nie cofnie wyleczyłem się dwoma produktami wzięłam od kogoś kto go stosował na nowotwór ! Chodzi mianowicie o olej CBD i siarka organiczna MSM dostałem od kogos i pomogło po 15 latach nie chodzi tu o dietę ale o chorobę w środku jestem z poznania i tu poleciłbym aby zaopatrzyć sie w produkty Konopna Farmacje w Poznaniu … bardzo duża wiedza dobiorą olejek a jak ktoś z po za miasta niech szuka ich sklepu internetowego tam znajdziecie numer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *