preloder

Aktualności

III Targi dla Pacjentów z Łuszczycą

III Targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry

AtoPsoriaDerm 2019 – z troski o chorych na łuszczycę i AZS

Bezpłatne targi i konferencja pełna specjalistów – już po raz trzeci w Targach  Kielce, 8 czerwca 2019 roku odbędzie się AtoPsoriaDerm.

To ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne, stworzone z myślą o chorych na łuszczycę i atopowe zapalenie skóry. AtoPsoriaDerm jest unikatową w skali kraju inicjatywą łączącą chorych i dającą wiedzę na temat leczenia i funkcjonowania w chorobie. A wszystko wprost od lekarzy specjalistów, producentów dermokosmetyków i urządzeń czy też ośrodków oferujących terapie dla pacjentów.

Debiutująca w 2017 roku AtoPsoriaDerm w Targach Kielce powstała z inspiracji Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” i Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów. Bezpłatne targi i konferencja z udziałem lekarzy specjalistów każdego roku gromadzą ponad 400 zainteresowanych osób – chorych i ich rodzin z różnych rejonów Polski, którzy na co dzień borykają się z leczeniem, wykluczeniem społecznym, choć zarówno łuszczyca jak i AZS nie są chorobami zakaźnymi.

Na łuszczycę w Polsce choruje blisko milion osób. Około 30 procent pacjentów ma umiarkowaną i ciężką postać. Co piąte polskie dziecko cierpi na atopowe zapalenie skóry. AtoPsoriaDerm organizowana w Targach Kielce dedykowana jest każdemu, kto świadomie dba o jakość swojej skóry, ze szczególnym uwzględnieniem osób z łuszczycą, łuszczycowym zapaleniem stawów i atopowym zapaleniem skóry.

Wydarzenie skrojone na miarę potrzeb chorych

Trzecia edycja Targów dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry, która odbędzie się 8 czerwca w Targach Kielce została objęta patronatem Konsultanta Krajowego w dziedzinie dermatologii i wenerologii. AtoPsoriaDerm to kompleksowe, ogólnopolskie wydarzenie łączące zarówno  targi, konferencję z wykładami ekspertów oraz praktycznymi poradami. Zwiedzający mają okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Na stoiskach można skorzystać z wiedzy konsultantów i kupić wybrane produkty. Wydarzenie jest okazją do uzyskania informacji w zakresie leczenia dermatoz i ośrodków, w których te terapie można zrealizować.

AtoPsoriaDerm w Kielcach to cenne wsparcie dla osób chorych, zarówno pod względem merytorycznym jak i psychologicznym. To również doskonała platforma integracji środowiska lekarzy, pacjentów i ich rodzin.

Zapraszamy, 8 czerwca 2019 na targi i konferencję AtoPsoriaDerm w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Wstęp jest bezpłatny.

You may also like

Zmiana konta

Zarząd Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Łuszczycę zawiadamia o zmianie konta bankowego BANK BGŻ 19 2030 0045 1110 0000 0316 1090

Sprawozdanie

Sprawozdanie z V Ogólnopolskiego Spotkania Liderów Organizacji Pacjentów (10–11 lutego 2011) Pobierz wersję PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *